Dla domu

Fotowoltaika dla domu

Instalacja fotowoltaiczna w Państwa domu to inwestycja na lata, która gwarantuje oszczędność, znacznie obniżając rachunki za prąd oraz daje szansę na odsprzedaż nadwyżek. Dodatkowo dba o nasze środowisko, a także posiada wieloletnią gwarancję żywotności. Koszt instalacji fotowoltaiki zwraca się szybko, jest to czysta energia, a przede wszystkim bezpieczna lokata kapitału.

Panele fotowoltaiczne to jedno z popularnych rozwiązań wybieranych dla domów rodzinnych. Jest to energia całkowicie ekologiczna, która wykorzystuje jedno z głównych odnawialnych źródeł energii, jakim są promienie słoneczne. Promienie światła słonecznego są przetwarzane na prąd poprzez wykorzystanie zjawiska fotowoltaicznego.

Podstawowym kryterium pozwalającym oszacować prawidłową wielkość instalacji fotowoltaicznej nie jest metraż domu, czy ilość mieszkańców, a wysokość Państwa rachunków za prąd. Firma Ol-bud profesjonalnie zamontuje instalacje fotowoltaiczną w Państwa domu, pomoże w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania dofinansowania lub dotacji oraz pomoże w otrzymaniu korzystnych rat w banku Credit Agricole. Przypominamy również o ofercie ulgi podatkowej do 53 000 złotych na fotowoltaikę dla osób fizycznych, dodatkowo korzystając z programu rządowego „Mój Prąd” mogą otrzymać Państwo 5000 złotych dopłaty do fotowoltaiki.