O nas

O nas

Firma Olbud oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu i serwisowania systemów i instalacji fotowoltaicznych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych i biznesowych, którzy chcą wykorzystać odnawialne źródła energii w swoim domu, w gospodarstwach rolnych, a także w małych i dużych firmach. Wykonujemy nowoczesne i profesjonalne instalacje fotowoltaiczne, w tym duże i wydajne farmy fotowoltaiczne.

Instalacja fotowoltaiczna to zespół urządzeń, które pozyskują energię elektryczną z promieni słonecznych. Najważniejszymi elementami są panele fotowoltaiczne, które montowane są najczęściej na dachach budynków. Ogniwa fotowoltaiczne, które zainstalowane są w panelach zamieniają energię słoneczną w elektryczną, dzięki czemu powstaje prąd stały.

Fotowoltaika jako odnawialne źródło energii jest ekonomiczna i ekologiczna, stanowi stabilną inwestycję, ale ma jeszcze wiele innych korzyści. Panele fotowoltaiczne wytwarzają darmowy prąd ze słońca, nadwyżki energii mogą zostać sprzedane, fotowoltaika dba o nasze środowisko oraz posiada wieloletnią gwarancję żywotności, a dzięki niej wartość Państwa nieruchomości wzrasta.

Firma Olbud pomoże Państwu we wszystkich formalnościach związanych z uzyskaniem dofinansowania na fotowoltaikę, wspieramy w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do uzyskania dotacji oraz oferujemy poparcie w otrzymaniu korzystnych rat w banku Credit Agricole. Jednocześnie już dziś przypominamy o ofercie ulgi podatkowej do 53 000 złotych na fotowoltaikę dla osób fizycznych, dodatkowo korzystając z programu rządowego „Mój Prąd” wciąż istnieje możliwość otrzymania 5000 złotych dopłaty do fotowoltaiki.

Zapraszamy Państwa do kontaktu!

rzut rzut